Tomić nakon golijade: ‘Moramo bolje u obrambenoj fazi’

Hrvatska 2. lis 202122:26 0 komentara
GEPA pictures Philipp Brem

U susretu 11. kola Prve HNL Rijeka je na stadionu Aldo Drosina u "ludoj utakmici" pobijedila Istru 1961 sa čak 6-3 upisavši 14. pobjedu u posljednjih 16 međusobnih ligaških susreta.

Bila je to najefikasnija utakmica ova dva kluba u povijesti Prve HNL te najefikasnija utakmica ove sezone.

”Apsolutno zaslužena pobjeda Rijeke. Domaći su dobro izašli i poveli, malo su nas iznenadili rombom. No, kada su pohvatali konce, brzo smo stvari preokrenuli. Zadovoljan sam, iako je točno da moramo raditi na tome da u obrambenoj fazi budemo sigurniji i kompaktniji. Ljutio sam se u 90. minuti jer je Krešić nepravedno dobio treći žuti karton i neće ga biti protiv Dinama”, ljut je bio trener Rijeke Goran Tomić.

”Teška utakmica, s jakim suparnikom. Dobro smo ušli u prvih 15-20 minuta, kako smo htjeli. No, kada smo dobili prvi gol, kao da smo nestali. Oni su lako ulazili u prilike i poentirali. To nam se, nažalost, češće događa i morat ćemo na tome zbilja ozbiljno proraditi. Trudili su se dečki, ali protiv ovakvog suparnika se teško vratiti”, rekao je trener Istre Gonzalo Garcia.