Tomečak se vraća u HNL?!

Hrvatska 3. lis 202218:41 0 komentara
GuliverImages

Ivan Tomečak nije pronašao klub nakon odlaska iz Rijeke na kraju prošle sezone, a sada bi se mogao vratiti u HNL.

Tomečak se vraća u Lokomotivu, iz koje je 2009. otišao u Dinamo.

“Tomečak je na početku karijere igrao u Lokomotivi, s njime, a i s drugima koji su igrali kod nas, imam dobre relacije. Ivan je ostao bez kluba, pa smo nakon razgovora zaključili da se vrati kod nas. Ukoliko nađe neki klub, ja ću ga pustiti, tu neće biti nikakvih problema. Ako se to ne dogodi, ostat će kod nas i karijeru završiti u Lokomotivi”, kazao je za Sportske novosti prvi čovjek Lokomotive Božidar Šikić pa dodao:

“Ako u inozemstvu ne može uzeti još neki ozbiljniji novac, onda mu je bolje da igra kod nas. Imat će neku “plaćicu”, onda mu je sve to isto. Tompa je u odličnom stanju, lagani je igrač, moći će kvalitetno igrati još neko vrijeme. Drago mi je što je opet s nama, siguran sam da će nam pomoći jer radi se o zaista kvalitetnom igraču.”

Tomečak u karijeri je igrao za Dinamo, Lokomotivu, Rijeku, Dnjipro, Al-Nassr, Mechelen, Club Brugge i Pafos.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!