‘To je jedna od najvećih Hajdukovih gluposti zadnjih godina’

Hrvatska 1. lis 202211:51 0 komentara
Guliver images

Tonio Teklić je dvije sezone posuđivan Varaždinu iz Hajduka, da bi ga se u Splitu na kraju ipak odrekli besplatno.

Igrač Varaždina je u sjajnoj formi, a puštanje takvog igrača od strane Hajduka nije se svidjelo njihovom nekadašnjem igraču Tonćiju Kukoču koji je odlučio o svemu progovoriti na Facebooku. Status prenosimo u cijelosti:

“Puštanje Teklića je jedna od najvećih Hajdukovih gluposti zadnjih godina. Zadnjih nekoliko godina u Hajduk su dolazili igrači koji nisu imali kvalitetu da nose bijeli dres, bilo je i onih koji su lijepili pršut na čelo, pa ih je klub trpio, davao im šansu za šansom, zar je moguće onda da nismo mogli istrpiti našega igrača, iz omladinskoga pogona, Teklića?

Bar posudba, pa povratak u klub, a ne da ga se pusti i raskine ugovor sa njim. Edouk potpisao ugovor 2019, i u 3 godine odigrao 36 utakmica, uzeo Hajduku više od 1.5 miliona eura. Što je doprinio Hajduku? Ništa, više su žene koje čiste, peru i kuhaju doprinile za klub. I nažalost on je jedan od mnogih.

Nitko ne može sa sigurnošću reći da će klub zaraditi na mladom igraču, ali Teklić je sigurno taj za kojega se isplati riskirati sve. U Varaždinu trljaju ruke i zahvaljuju se mindagasu ili kako se već zove”, napisao je Kukoč.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!