Stigla zamjena za Gyurcsa: Za mene je ova odluka bila lagana

Hrvatska 15. velj 202119:27 > 19:28
(Photo by Ker Robertson/Getty Images)

Hajduk je ostao bez Adama Gyurcsa koji je otišao u Osijek, no na Poljud je stigao Alexander Kačaniklić.

“Znam da sam došao u veliki klub sa sjajnim navijačima. Čuo sam dosta o njima i o klupskoj povijesti. I za mene je odluka bila lagana. Očekujem dosta od sebe i od kluba da nastavi ići u pozitivnom smjeru” – rekao je Kačaniklić.

Igrao je u engleskom Premiershipu gdje je skupio 47 nastupa, ponajviše za Fulham. Za švedsku reprezentaciju upisao je 21 nastup i zabio tri gola.

“Alex je igrač s iskustvom igranja u Premiershipu i francuskoj Ligue 1, nastupao je za reprezentaciju Švedske te sam uvjeren kako će svojom kvalitetom i iskustvom podići našu igru” – kaže sportski direktor Mindaugas Nikoličius.