Službeno: Tomečak je novi igrač Lokomotive!

Hrvatska 4. lis 202213:26 0 komentara
NK Lokomotiva

Kao što je prvi čovjek Lokomotive Božidar Šikić najavio, Ivan Tomečak vratio se u klub.

Tomečak je bio slobodan igrač od kraja prošle sezone kada mu je istekao ugovor s Rijekom.

Vraća se u klubu u kojem je odigrao cijelu sezonu 2007./08. u(29 nastupa) u trećoj ligi, te jesensku polusezonu 2008./09. u drugoj ligi (15 nastupa). Ukupno je upisao 44 službenih nastupa za lokose.

“Tomečaka ne treba posebno predstavljati, ukupno ima 210 HNL nastupa, najveći trag, uz Dinamo, ostavio je u šampionskoj Rijeci, a polivalentni Ivan, iako nominalno desni bek, odigrao je puno vrhunskih utakmica i na pozicijama desnog krila, i lijevog beka. Zadnji angažman imao je u ciparskom Pafosu iz kojeg nam dolazi kao slobodan igrač”, piše Lokomotiva o Tomečaku.

Ovaj 32-godišnjak nosit će dres s brojem 18.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!