Šibenik dobio licencu za nastavak sudjelovanja u HNL-u

Hrvatska 28. svi 202115:56 0 komentara
HNK Šibenik

Svi hrvatski prvoligaši, uključujući i NK Šibenik, dobili su licencu za najviši rang i u okviru iduće sezone

Svi hrvatski nogometni klubovi koji su na travnjaku izborili pravo nastupa u Prvoj HNL u sljedećoj natjecateljskoj sezoni dobili su i licencu za sudjelovanje nakon provedenog Središnjeg postupka licenciranja klubova.

Komisija za licenciranje izdala je 19. travnja licence za sve ovosezonske prvoligaše osim Šibenika, koji je stoga morao čekati odluku Žalbenog tijela za licenciranje koje je pozitivno riješilo njegovu žalbu.

Osim dosadašnjih prvoligaša, licencu za sudjelovanje u Prvoj HNL dobio je i pobjednik druge lige Hrvatski dragovoljac, koji će svoje domaće utakmice u elitnom rangu u Kranjčevićevoj ulici.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!