Rijeka dogovorila Drmića do kraja sezone

Hrvatska 6. srp 202115:39 > 15:40

Josip Drmić i iduće sezone nosit će dres Rijeke! Drmić se priključio ekipi u Kranjskoj Gori, a Rijeka i Norwich City dogovorili su posudbu do kraja sezone.

Drmić je drugi dio prošle sezone proveo na posudbi u Rijeci pokazavši klasu, te je u 18 utakmica postigao sedam golova i Rijeka je u švicarskom napadaču dobila veliko pojačanje za iduću sezonu.

“Prezadovoljan sam i sretan sam što sam ponovo u Rijeci. Imam osjećaj kao da sam se vratio u obitelj. Svi su bili pozitivni i veseli oko mog dolaska, mislim da su se neki od suigrača malo i iznenadili jer nisu možda mislili da će se to realizirati”, rekao je Josip Drmić.

Mnogi možda nisu vjerovali u ovakav ishod, ali Josip je istaknuo jedan važan razlog zašto je izabrao Rijeku.

“Rijeka se borila za mene i želja je bila da ostanem u klubu. Klub je bio uz mene kada mi je bilo najteže i na tome ću svima u Rijeci uvijek biti zahvalan. Potrudili su se maksimalno, pokazali su želju i volju da me vrate i to je nešto što je meni kao igraču i osobi jako puno značilo”, rekao je Drmić.