Radikalno rezanje troškova na Poljudu – kraj za drugu momčad

Hrvatska 17. tra 202113:03 > 13:31 0 komentara
hajduk.hr

U subotu je održana Skupština Hajduka na kojoj je donesena odluka.

Predsjednik Hajduka Lukša Jakobušić javnost je informirao kako će se ukinuti druga momčad Hajduka koja nastupa u 2. HNL.

Druga momčad Hajduka koja je trenutno na 13. poziciji druge lige (od 18 klubova) u svom kadru sadrži ogroman broj igrača, čak 41. Odlučeno jest kako će 19 igrača napustiti klub po raskidu suradnje, petorica će biti prebačena među prvotimce, a njih 17 će tražiti opcije na posudbama po raznoraznim klubovima diljem Hrvatske.

Razlog ovakve odluke je zapravo jednostavan, troškovi. Naime, na drugu momčad troši se gotovo 11 milijuna kuna po sezoni.

U HNS-u su najavili mogućnost da druge momčadi svih klubova presele u Treću ligu što je svakako dodatno pridonijelo ovoj odluci predsjednika Hajduka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!