Potres na Šubićevcu, Rendulić više nije trener!

Hrvatska 23. ožu 202111:42 > 11:49
HNK Šibenik

Krunoslav Rendulić više nije trener momčadi iz Krešimirovog grada.

Tu informaciju potvrdio je i sam Rendulić za Slobodnu Dalmaciju, a navodno mu je otkaz uručen SMS porukom.

Momčad Šibenika ne zna za pobjedu još od 10. veljače, pa je  Edouardo Zapata, predstavnik kolumbijsko- jordanskih vlasnika dočekao prigodu za takvo nešto.

“To je legitimno pravo vlasnika kluba, međutim sve što sam napravio u protekle gotovo dvije sezone u Šibeniku nitko ne može izbrisati. Prije svega, to je povratak kluba u 1.HNL poslije osam sezona. Nadalje, u povratničkoj provligaškoj sezoni pobijedili smo i Dinamo i Hajduk u gostima, što Šibeniku nikada nije pošlo za rukom. Na koncu, trenutačno smo šesti na tablici, pa se može reći da imamo i dobar rezultat” – kazao je Rendulić nakon smjene.

Iz kluba se još nisu oglasili, ali se navodno razmišlja o tome da Rendulićev nasljednik bude stranac.