Pogledajte najljepše niželigaške golove

Hrvatska 22. kol 202214:15 > 14:16
Guliver Image

Održano je prvo SofaScore natjecanje za najbolji niželigaški gol sezone, a pobjedu je odnio nogometaš NK Prečkog Siniša Đurić. Njegov gol protiv Zagreba osvojio je većinu glasova fanova.

U tijesnoj borbi našla su se tri niželigaška gola koja možete pogledati: pobjednički gol Siniše Đurića iz NK Prečko, drugoplasirani gol Petra Tomića iz kluba HNK Jadran s Hvara te trećeplasirani gol Petra Prgovečkog iz ŠNK Lunjkovec.

1. Siniša Đurić, NK Prečko

2. Petar Tomić, HNK Jadran

3. Petar Prgovečki, ŠNK Lunjkovec

Siniša je ovim izvrsnim golom svom klubu osigurao nagradu u obliku sportske opreme vrijednosti 10.000 kuna. Nagradu im je uručio suosnivač SofaScorea, Ivan Bešlić.

“Unatoč tome što se na globalnoj razini SofaScore ističe kao važan igrač u svijetu praćenja sportskih statistika, ponosno podupiremo hrvatski sport – a to svakako uključuje amaterski i niželigaški sport. Prijavljeno je gotovo 200 izvrsnih golova, a uvjereni smo da će prijave stizati u još većem broju u idućoj sezoni”, rekao je Bešlić pa zaključio:

Želimo svim ligama pružiti tretman velikana, zato ove godine nastavljamo s poboljšanjima na našem proizvodu SofaScore Editor putem kojeg korisnici mogu unositi podatke o svim lokalnim i amaterskim ligama koje žele vidjeti real-time na našoj aplikaciji SofaScore.