Petković: Hajduk me želio, ali neki ljudi su mi se zamjerili

Hrvatska 13. sij 202115:02 > 15:03
sportklub

Nogometaš Dinama i hrvatske reprezentacije Bruno Petković ispričao je anegdotu kako je u jednom trenutku svoje karijere trebao zaigrati u Hajduku.

U razgovoru za podcast Utakmicu po utakmicu HNTV-a Bruno Petković otkriva zašto na kraju nije otišao u splitski klub.

Tada mi se nije zamjerio Hajduk, nego ljudi koji su u tom klubu bili odgovorni za skautiranje i dovođenje djece iz svih krajeva, pa tako i iz Neretve, ali… Kako da najblaže ispričam tu priču.. Bili su zainteresirani za dovođenje mene, ali se trebalo ispuniti neke drugačije uvjete. Eto, rekao sam vam, ali vam nisam rekao.

Petković je na kraju umjesto u Splitu, završio u Zagrebu, ali ni u Dinamu se nije odmah nametnuo.

Slijedilo je šest godina dokazivanja po Serie A i B, a prije tri i pol godine vratio se u Dinamo te postao glavni igrač i reprezentativac.