Osijek izveo čudesan preokret u Varaždinu!

Hrvatska 26. velj 202119:57 > 20:01
Clive Brunskill/Getty Images

U 23. kolu Prve HNL izabranici Nenada Bjelice došli su do nevjerojatnog preokreta u Varaždinu.

Na poluvremenu to nije izgledalo dobro za Osječane, Varaždin je nakon prvih 45 minuta imao 2:0 golovima Pece i Herrere. A onda u nastavku, pravo ludilo.

Ivan Santini ušao je u nastavku i svje bilo bolje za Osijek. Već u 52. minuti Santini je izborio kazneni udarac, Mierez je bio siguran s bijele točke za 2:1. Na 2:2 izjednačio je Santini glavom u 69. minuti nakon sjajnog ubačaja Jurčevića.

Nešto slična situacija dogodila se i 10 minuta kasnije, nakon ubačaja iz kuta lopta je stigla do kapetana Osijeka Škorića koji je vratio loptu u kazneni prostor gdje je Mierez bio najviši u skoku te sa 10-ak metara pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Horkaša.

Osijek je ovom pobjedom izbio na vrh ljestvice sa 51 bodom tri više uz dvije utakmice više od drugog Dinama, dok je Varaždin ostao sedmi sa 22 boda.