Oršić napušta Dinamo? Žele ga četiri kluba iz Premier lige

Hrvatska 26. svi 20229:43 > 9:44 0 komentara
Jose Luis Contreras via Guliver

Ponajbolji nogometaš zagrebačkog Dinama Mislav Oršić zimus je bio na pragu odlaska u Burnley, no u konačnici je pristao ostati i pomoći Dinamu u borbi za titulu.

Mislav Oršić se oglasio zimus nakon što mu je propao transfer u Burnley.

“Premier liga je vrh ligaškog nadmetanja u svijetu. Bio sam spreman dati sve od sebe da pokušam pomoći Burnleyju da i sljedeće godine igra Premier ligu. Tko god je igrao nogomet ili je aktivan navijač i pratitelj nogometa, razumije o čemu pričam”, rekao je Oršić nakon što je obznanio odluku o ostanku.

Ipak, stvari bi se sada mogle promijeniti. Sportske novosti doznaju da su čak četiri kluba iz engleskog Premiershipa zainteresirana za usluge Dinamovog krilnog napadača.

Teško je prognozirati kako će se priča rasplesti, no Oršić je Dinamu teško nadoknadiv…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!