Nekadašnji igrač Hajduka Joško Hajder preminuo u 29. godini

Hrvatska 12. kol 202218:23 > 18:24 0 komentara
Pixabay

U 29. godini života iznenada je preminuo bivši nogometaš Hajduka Joško Hajder.

Prema informacijama policije, Hajder je napustio stan u Zagrebu posljednjeg dana srpnja i tada je prijavljen njegov nestanak. Vijest o njegovoj smrti stiže 12 dana kasnije.

Nogometaš koji je ponikao u redovima Hajduka iz Splita stigao je čak i do seniorske momčadi tog kluba. Zaigrao je za ekipu davne 2012. godine protiv zagrebačke Lokomotive i to je ostao njegov jedini dvoboj u dresu splitskog kluba. Uslijedili su klubovi – RNK Split, Imotski, Istra, Primorac, Solin i Omiš, za kojeg je posljednji nastupao.

„U 29. godini života iznenada je preminuo bivši igrač Hajduka Joško Hajder. Rođen je u Splitu, 15. siječnja 1994. godine. Igračku karijeru započeo je u mlađim uzrastima Hajduka, za koji je službeno registriran 26. kolovoza 2005. Dres našeg kluba nosio je do 2012. godine“, navodi se na portalu Hajduka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!