‘Mislim da je sad svima jasno da je Gorica ozbiljan klub’

Hrvatska 16. ožu 202121:00 > 21:02
(Photo by Steven Markham Icon Sportswire)

Gorica je ostvarila povijesni uspjeh plasiravši se u polufinale Kupa pobjedom nad Hajdukom 3:0.

Nekadašnji igrač Hajduka, a sada Gorice Anthony Kalik bio je zadovoljan izdanjem svoje momčadi.

“Dobra utakmica s naše strane, presretni smo i sad je fokus na sljedećoj utakmici protiv Dinama. Radili smo dosta analiza uoči ovog dvoboja, stalno dobro treniramo i naravno da smo zadovoljni što je došla nagrada u vidu rezultata” – rekao je Kalik.

Prokomentirao je i povijesni uspjeh, u polufinalu Kupa čeka ih najteža prepreka dosad – Dinamo.

“Hajduk je možda bio malo umoran, ali mi smo bili fokusirani isključivo na našu igru. Trener Oreščanin je sretan i zadovoljan. Zašto ne bismo osvojili trofej? Mislim da je svima sada jasno da je Gorica postala ozbiljan klub” – poručio je.