Melnjak: Želim da se zajedno borimo za sve ciljeve kluba

Hrvatska 23. ruj 202112:15 > 12:16 0 komentara
(AP Photo/Darko Bandic)

Nakon što je Hajduk jučer objavio da su doveli vratara Danijela Subašića, danas je na Poljudio 'doletio' i povremeni hrvatski reprezentativac Dario Melnjak.

Melnjak, koji igra na poziciji lijevog beka, otkrio je svoje prve dojmove.

“Presretan sam što sam ovdje. Kad sam vidio ciljeve kluba i kad sam shvatio da su to i moji ciljevi, jako brzo smo se dogovorili. Pošto sam bio slobodan igrač, za mene je bilo jako interesantno sve što su mi iz Hajduka prezentirali. Želim da se zajedno borimo za sve ciljeve kluba” – rekao je pa nastavio:

“Kad sam bio mlad igrač mi je san bio igrati za veliki klub poput Hajduka. Vjerojatno sam kroz karijeru trebao proći sve ove stvari i skupiti iskustvo kojim mogu pomoći. Veliki prijatelj mi je veliki navijač Hajduka, on me obavještavao o svemu čak i prije ideje dolaska u Hajduk” – zaključio je.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!