Livaja produžio ugovor s Hajdukom na pet godina!

Hrvatska 14. srp 202221:06 > 21:24 0 komentara
HNK Hajduk Split

Najbolji igrač Hajduka Marko Livaja produžio je ugovor s klubom na još pet godina, objavljeno je u četvrtak navečer...

Sretnu vijest za sve navijače Hajduka čelnici kluba podijelili su s javnosti prilikom dolaska na popularni malonogometni turnir Torcida kup u Splitu.

“Hvala što ste došli, što nas pratite. Vjerojatno vas zanima tko dolazi. Ovaj prijelazni rok bit će malo drugačiji. Bit će veći izazov zadržati ove iznimne ljude nego nekoga dovesti. Prije sat vremena potpisali smo pet godina ugovor s Markom Livajom”, otkrio je predsjednik Uprave Hajduka Lukša Jakobušić, a prenosi Dalmatinski portal.

Dakle, Marko Livaja ostaje Hajdukov barem do 2027. godine.

Sam igrač je rekao:

“Hvala vam na velikom odazivu. Ponosan sam što sam dio ove ekipe i sretan zbog produženja ugovora. Nadam se da će iduća sezona biti još uspješnija nego prošla.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!