Livaja o ostanku u Hajduku: Šanse su 50-50, vidjet ćemo

Hrvatska 6. svi 202120:22 > 20:22
AP Image

Najbolji nogometaš Hajduka Marko Livaja u razgovoru za NOVA tv pričao je o svojoj budućnosti u splitskom klubu.

Livaja je definitivno pokazao da je veliko pojačanje za splitski klub, a u prošlom kolu je postigao i svoj prvi pogodak protiv Dinama.

Ispunio mi se san, iako šteta sto nije bilo navijača. Imali smo dosta šansi, ne žalimo previše, bitno je da nismo izgubili derbi. Imamo još 4 utakmice da izborimo Europu, nadam se da hoćemo“, rekao je Livaja.

A onda je dobio pitanje ostaje li u Hajduku?

Nisam o tome pričao još s nikim, s upravom imam dobar odnos, pričamo o ovoj sezoni, ne želim još o tome. U igri smo za Europu, ne želim opterećivat ni sebe ni klub, ali ajde šanse su 50-50 da ostanem

S Livajom na terenu Hajduk je puno kvalitetnija momčad i morat će se uprava maksimalno potruditi da ga zadrži u klubu.