Leipzig poslao ponudu za igrača Dinama?

Bundesliga 17. kol 202211:05 > 11:06 0 komentara
IMAGE SEQUENCES and/or QUASI-VIDEO Leipzig via Guliver Image

RB Leipzig je ponovno spreman poslovati s Dinamom nakon što je poslano pismo namjere za kupnju talentiranog mladog igrača.

Riječ je o Gabrijelu Rukavini, 18-godišnjem članu juniorske momčadi Dinama koji je briljirao na nedavnom 19. izdanju Memorijalnog turnira Mladen Ramljak kada je postigao pobjednički pogodak protiv Real Madrida.

RB Leipzig i Dinamo već imaju uspješnu povijest suradnje, najbolji hrvatski klub proteklih je godina prodao dva igrača u njemačkog prvoligaša, Joška Gvardiola i Danija Olma. Očito zadovoljni načinom kako Dinamo razvija mlade igrače, iz Leipziga su spremni ponovno poslovati.

Doduše, za sada se radi samo o pismu namjere kako će u budućnosti njemački klub biti spreman ponuditi novac za Rukavinu, međutim trenutno ne postoje naznake da bi se Dinamo mogao odreći talentiranog igrača koji se još nije probio u prvu momčad.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!