Jakobušić rekao Livaji: ‘Sljedeći tjedan pripremamo nešto’

Hrvatska 1. srp 202215:46 > 15:47 0 komentara
jakobusic i nikolicius
HNK Hajduk Split

Hajduk je potvrdio da će sljedeće tri godine između vratnica stajati Lovre Kalinić.

Lovre je potpisao do 2025. godine, a nakon objave igrači Hajduka počeli su postavljati pitanja Kaliniću i predsjedniku Jakobušiću.

Čestitam, Lovre, na novom ugovoru. Želim ti puno sreće i zdravlja. Imam pitanje za predsjednika. Hoće li ti to biti posljednje pojačanje ili ćemo dovoditi još nekoga?“, pitao je Livaja.

Lukša Jakobušić je rekao da će se nešto događati sljedećeg tjedna.

Trebali bi izbaciti ovo što ću odgovoriti. Mogao bih reći nešto u stilu da će biti toga još, ali, evo sljedeći tjedan pripremamo još nešto“, rekao je predsjednik splitskog kluba,

U ovom prijelaznom roku Hajduk je zasad doveo ‘samo‘ Tonija Borevkovića, a klub su napustili Nikola Katić i Ferro. Također, na posudbu u LASK otišao je mladi napadač Marin Ljubičić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!