Jairo i službeno otišao, Splićanima 500.000 eura

Hrvatska 19. kol 202119:38 > 21:10
GuliverImages

- Želio bih se zahvaliti cijelom klubu na svemu što su učinili za mene u ove tri godine provedene u Hajduku, a posebno navijačima na nevjerojatnoj podršci koju pružaju. - poručio je Jairo na odlasku

Jairo de Macedo da Silva od danas i službeno više nije igrač Hajduka. Sada već bivši krilni igrač Bijelih, nakon tri godine provedene u Hajdukovom dresu, karijeru nastavlja u ciparskom klubu Pafos FC, a Splićani će dobiti 500 tisuća eura i postotak od sljedećeg transfera.

U Hajduk je Jairo stigao u srpnju 2018. godine iz grčkog PAOK-a. Za Bijele je debitirao u prvenstvenom susretu s Osijekom. Ukupno je u bijelom dresu upisao 110 službenih nastupa u kojima je postigao 26 golova i upisao 22 asistencije.

– Želio bih se zahvaliti cijelom klubu na svemu što su učinili za mene u ove tri godine provedene u Hajduku, a posebno navijačima na nevjerojatnoj podršci koju pružaju. – poručio je Jairo na odlasku.

U početnom sastavu našao se 93 puta, a ostvario je ukupno 53 pobjede, 21 remi i 36 poraza. Posljednji nastup za Hajduk upisao je u posljednjem prvenstvenom kolu u kojem su Bijeli svladali Slaven Belupo rezultatom 2:0.