I službeno potvrđeno: Livaja ostaje u Hajduku

Hrvatska 9. lip 202114:04 > 15:00 0 komentara
AP Image

Kao što je Sport Klub najavio, Marko Livaja ostaje u Hajduku.

Još s Poljuda nije stigla službena informacija, ali da se to naslutiti iz objavljenog videa na društvenim mrežama.

Naime, objavio je splitski klub video ‘To me you are perfect’, gdje se redaju poruke ‘Livaja ostani’, da bi posljednja poruka bila ‘Livaja ostaje‘.

“Prije svega želim se zahvaliti svim navijačima, od kada sam došao, a posebno u posljednjih mjesec dana, prema meni i mojoj obitelji emitirali ste toliko pozitivne energije, bezbroj poruka podrške, odobravanja i želja za mojim ostankom. Da sam i htio otići, to ne bi bilo moguće uz sve ovo što ste napravili. Od samog početka moja želja je bila da ovdje pokušam napraviti nešto što će se pamtiti. Mislim da imamo još nedovršenog posla i drago mi je što zajedno idemo u borbu za najviše ciljeve”, poručio je Livaja nakon potpisa ugovora.

“Ovo je jako važan dan za Klub, sretni smo što smo potpisali dugoročni ugovor s Markom Livajom. On je bio želja ne samo nas, nego i cijelog navijačkog puka. Hvala Marku, njegovoj supruzi Iris i cijeloj njegovoj obitelji jer vjeruju u Hajduk i ovo što radimo. Hvala i posredniku koji je asistirao u ovom poslu Vincenzu Cavalieriju. Hvala i svim navijačima koji su sudjelovali u kampanji #LivajaOstani čime su odigrali vrlo važnu ulogu u njegovoj odluci. Sada nastavljamo zajedno, spremni za nove izazove i borbu za trofeje”, zaključio je sportski direktor Mindaugas Nikoličius.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!