HNS otkrio što je sve napravio uoči Superkupa

Hrvatska 29. lip 202219:31 > 19:33 1 komentar
HNK Hajduk Split

S ciljem točnog i pravovremenog izvješćivanja javnosti, Hrvatski nogometni savez, u dogovoru s GNK Dinamom, HNK Hajdukom i Ravnateljstvom policije, objavljuje poduzete aktivnosti u pripremi i provedbi utakmice SuperSport Superkupa između GNK Dinamo i HNK Hajduk, koja će se odigrati 9. srpnja 2022. u Zagrebu.

Podsjećamo da je petnaest dana prije početka utakmice, 24. lipnja 2022., u Ravnateljstvu policije održan sastanak na kojem su, uz predstavnike Ravnateljstva policije, sudjelovale osobe nadležne za sigurnost Hrvatskog nogometnog saveza i klubova sudionika, pišu službene stranice HNS-a.

Na navedenom sastanku je dogovoren broj ulaznica za gostujuće navijače i postignut dogovor da će se odnos između klubova po pitanju ulaznica i pravila ponašanja na stadionu regulirati ugovorom koji će biti potpisan najkasnije 10 dana prije početka utakmice.

Navedeno se i dogodilo te je danas, 29. lipnja 2022., deset dana prije početka utakmice, sklopljen ugovor između GNK Dinamo i HNK Hajduk, a o čemu su obaviješteni HNS i Ravnateljstvo policije, s napomenom da će HNK Hajduk započeti s personaliziranom prodajom ulaznica, koja će završiti najkasnije dva dana prije početka utakmice.

O svim daljnjim aktivnostima koje se planiraju provesti traje komunikacija između svih sudionika uključenih u pripremu i provedbu navedene utakmice, pri čemu će se posebice voditi računa o pravovremenom dolasku, potom boravku i odlasku svih navijača, a posebno gostujućih i to u odnosu sigurnosnog definiranja svih detalja plana putovanja (rute kretanja, osvježenja, prihvata, boravka i odlaska).

O svim važnim detaljima vezanim uz održavanje susreta javnost će biti obavještavana putem službenih stranica svih uključenih u pripremu i provedbu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare