HNS odbio žalbe NK Zadra i NK Karlovca

Hrvatska 16. lip 202218:20 0 komentara
sportklub

HNS je objavio kako je odbio žalbe koje su na proces dodjeljivanja licenci uložili NK Karlovac 1919 i HNK Zadar.

Podsjetimo, navedeni klubovi žalili su se na odluku kojom su utvrđeni sudionici Druge NL, odnosno trećeg ranga hrvatskog nogometa, za idući sezonu, i kojom su utvrđeni klubovi koji imaju pravo nastupiti u kvalifikacijama za popunu tog natjecanja.

Žalbe oba kluba odbijene su kao neosnovane te ostaje važeća odluka IO-a od 6. lipnja”, stoji u objašnjenju HNS-a. Na tablici Treće HNL Središte u netom završenoj sezoni NK Trnje natjecanje je završio na trećem mjestu, s bodom manje ispod njega našao se NK Karlovac, kojeg vodi Igor Pamić, trener s bogatim iskustvom u HNL-u.

U Karlovcu smatraju kako je nedopustivo što je Trnje dobilo licencu za viši rang, iako, za razliku od njih, nije ulagalo u infrastrukturu i utakmice će igrati na terenu Rudeša

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!