HNS objavio kaznu za Bebeka

Hrvatska 7. lis 202114:27 > 14:30 1 komentar
Adam Starszynski / PressFocus/NEWSPIX.PL

Disciplinska komisija Hrvatskog nogometnog saveza održala je tijekom četvrtka sjednicu na kojoj je donijela odluku u disciplinskom postupku protiv suca Ivana Bebeka.

Dotičnom prvoligaškom sucu je izrečena zabrana obavljanja dužnosti u trajanju od četiri mjeseca zbog počinjenog prekršaja povrede Kodeksa o ponašanju nogometnih djelatnika, izvijestio je HNS.

Podsjetimo kako se Bebek, nakon dvoboja 10. kola Prve HNL-a između Hajduka i Lokomotive kojeg je sudio na Poljudu, u privatnom razgovoru negativno osvrnuo na Hajdukove navijače i splitskog novinara Blaža Duplančića.

Potom je audio snimka izašla u javnost, a ujedno je nakon svega nogometni sudac održao konferenciju za novinare gdje se ispričao splitskom novinaru, službenim osobama HNK Hajduk, simpatizerima kluba te vodstvu HNS-a, ali i istaknuo kako ne može prihvatiti da je uvrijedio navijače Hajduka, klub i igrače tog kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare