Grci: Vida kasni u Atenu jer je opljačkan!

Hrvatska 27. srp 202219:39 > 19:45
Matthias Balk/picture-alliance/dpa/AP Images

Prema informacijama iz dobro upućenih izvora u Grčkoj, hrvatskom nogometnom reprezentativcu Domagoju Vidi opljačkan je stan i zbog toga će njegov dolazak u Atenu u redove novog kluba AEK-a kasniti...

Kako navodi grčki BN SportsDomagoju Vidi provaljeno je u stan u Hrvatskoj koji mu je tom priikom i opljačkan.

Nije još poznato gdje se i kada dogodio taj nemili događaj, no Vida se ovako morao zadržati u domovini nešto duže od planiranog, zbog čega je i njegov dolazak u Atenu pomaknut.

Tridesettrogodišnji stoper trebao je doputovati u četvrtak, a ovako će stići dan kasnije, u petak. U subotu bi trebao odraditi liječnički pregled i nakon toga potpisati ugovor te biti službeno predstavljen kao novi igrač kultnog AEK-a.

Vida je ovog ljeta nakon četiri godine napustio Bešiktaš kao slobodan igrač i prihvatio ponudu kluba koji je 12 puta bio prvak Grčke.