Dragovoljac na začelju, a trener ‘sanja’ transfere

Hrvatska 30. srp 202123:13 > 23:40 0 komentara
GEPA pictures/ Philipp Brem via Guliver

Hrvatski Dragovoljac izgubio je i treću utakmicu HNL-a čime je momčad novog prvoligaša prikovana na dno prvenstvene ljestvice bez ijednog boda.

Zanimljivu i efikasnu utakmicu odigrali su u Kranjčevićevoj ulici Lokomotiva i Hrvatski Dragovoljac, a usprkos ranom vodstvu gostiju, pobjedu su odnijeli ‘Lokosi’ s 3:2.

Vidio sam napredak u igru, očekivao sam bolju utakmicu naših igrača nego u prethodne dvije, to se i dogodilo, no na kraju su nas koštale pojedinačne pogreške. Kada smo u nastavku utakmice počeli igrati hrabrije, stvari su izgledale bolje, ali nakon dva poraza na početku sezone samopouzdanje momčadi je poljulano,” kazao je trener Hrvatskog Dragovoljca, Miroslav Kuljanac koji se nadovezao i o mogućnosti da uprava pojača momčad u skoro vrijeme.

Najavljivao sam neke transfere, sada to više neću činiti, vidjet ćemo kako će se stvari razvijati,” zaključio je Kuljanac.

S druge strane, trener Lokomotive Silvijo Čabraja pohvalio je svoje igrače nakon preuzimanja vrha HNL-a.

Iako smo gubili gotovo čitavo prvo poluvrijeme odlično smo se držali, vidi se kako smo karakterna ekipa, zahvaljujem se igračima na maksimalnom angažmanu.