Dinamo teškom mukom do vrijedne pobjede nad Lokosima

Hrvatska 21. kol 202122:56 > 22:57
Josip Regovic

Hrvatski prvak Dinamo u šestom kolu HNL-a upisao je minimalnu pobjedu 1:0 protiv Lokomotive

U utakmici koja nije obilovala velikim prilikama Dinamo je jedini gol postigao u 77. minuti preko Oršića kojem je za gol asistirao Duje Čop. Zanimljivo je da su oba igrača ušla u igru drugo poluvrijeme.

Krznar je očekivano u ovaj dvoboj ušao s promijenjenim sastavom u odnosu na utakmicu protiv Šerifa. U napadu za Modre bili su Jurić, Kastrati i Menalo, dok su u veznoj liniji uz Ivanušeca bili Gojak i Bulat.

Lokomotiva se vrlo dobro držala većim dijelom utakmice, ali jedan trenutak nepažnje bio je dovoljan da izgubi tvrdu utakmicu protiv gradskog rivala.

Dinamo se sada okreće sljedećem tjednu u kojem će odigrati uzvratnu utakmicu playoffa Lige prvaka. Podsjetimo, u prvom dvoboju u Tiraspolu su poraženi 3:0 od Šerifa.

Na prvenstvenoj ljestvici, Dinamo se ovom pobjedom izjednačio s Lokomotivom na diobi trećeg mjesta s deset bodova.