Dinamo poslao dvojicu na posudbu u Lokomotivu

Hrvatska 31. kol 202116:11 > 17:32
HNS

Posljednji dan prijelaznog roka Lokomotiva se pojačala sa dvojicom igrača zagrebačkog Dinama

Na Kajzericu su pristigli vratar Ivan Nevistić kojeg je Dinamo kupio od Rijeke, ali ostankom Livakovića očito za njega nema mjesta na golu. Nevistić je u prvoj HNL branio za Varaždin i Rijeku.

Dvadesetjednogodišnji mladi reprezentativac Hrvatske Sandro Kulenović dolazi na posudbu iz Dinama do kraja sezone. Sandro je u seniorskoj karijeri igrao za Legiju iz Varšave, Dinamo i Rijeku.

Od prvoga dana prijelaznog roka, kada sam saznao da bi se moglo ostvariti, htio sam doći baš u Lokomotivu. Prepoznao sam da se u klubu sjajno radi i da je Lokomotiva klub gdje mladi igrači dobivaju prilike za razvoj. Ove sezone Lokomotiva je napravila veliki iskorak u odnosu na prošlu sezonu, igraju ofenzivno i atraktivno, vjerujem kako ću se brzo uklopiti u ekipi, rekao je Kulenović za službene stranice Lokomotive.