Dinamo dobio Goricu, utakmicu obilježila užasna ozljeda Suka

Hrvatska 21. ožu 202119:33 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic

Nakon jedne od najvećih pobjeda u povijesti kluba protiv Tottenhama, Dinamo je s minimalnih 1:0 slavio protiv trećeplasirane momčadi lige Gorice

Aktualni prvak bio je bolja momčad tijekom cijele utakmice, ali uspjeli su zabiti samo jedan pogodak. Strijelac je u 47. minuti bio Bruno Petković.

Modri nisu uspjeli s drugim pogotkom mirno privesti utakmicu kraju, pa su u posljednjoj minuti sudačke nadoknade zamalo ostali bez punog plijena. Napadač Gorice Matar našao se oči u oči sa Livakovićem, ali njegov je udarac završio na vratnici. Puno sreće za Modre koji su ovom pobjedom ponovno skočili na prvo mjesto ljestvice sa dva boda i utakmicom više od Osijeka.

Treba reći da je ovaj derbi obilježila teška ozljeda Goricinog veznjaka Suka kojem je po svemu sudeći pukla noga u jednom duelu s Čabrajom.