Dalić: Samo Dinamo je uspio u tome, a pogledajte Kazahstan

Hrvatska 16. svi 202219:20 > 19:21 1 komentar
Chumachenko Alexey

Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić objavio je popis igrača za Ligu nacija, a osvrnuo se i na situaciju u HNL-u.

Zlatko Dalić je prokomentirao situaciju u HNL-u.

Dinamo je zasluženo osvojio titulu. Mislim da je liga bila sjajna, velika borba je bila do zadnjeg kola. Četiri kluba su kvalitetom, uvjetima i kadrom odskočila. Ovi klubovi ispod su igrali ni za što, na neki način. Okej, igrali su za sebe, ali nije bilo neizvjesnosti oko ispadanja“, poručio je Dalić.

Progovorio je hrvatski izbornik i o, po njemu, najvećem nedostatku HNL-a.

Kroz ovakvu dobru ligu će sigurno doći i više igrača za A reprezentaciju. S te strane možemo biti zadovoljni, ali ono što mora biti kvalitetnije, to su europska natjecanja. Ne smijemo ispasti već u osmom mjesecu.

Lani su i Kazakhstan i tko zna tko još imali predstavnike do kraja jeseni, a svi naši klubovi su ispali osim Dinama. To je ono što fali HNL-u, konkurentnost u Europi.Liga kao liga je sjajna. Bilo bi dobro da je više gledatelja i podrške, ali kvalitetom je vrlo dobra“, zaključio je Zlatko Dalić.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare