Budicin: Selahiju je netko iz kluba ovo dozvolio

Hrvatska 2. ruj 202223:16 0 komentara
HNK Rijeka

Nogometaši Dinama svladali su Rijeku rezultatom 3:1 u sklopu 8. kola SuperSport HNL-a. Golove za Dinamo zabili su Lauritsen, Špikić i Oršić, a utješni gol Rijeke postigao je Vlasenko.

Trener Rijeke Fausto Budicin nije mogao biti zadovoljan viđenim.

“Zaslužena pobjeda Dinama. Bili su bolji od nas i dominantniji. Mi smo se u prvom poluvremenu opredijelili za zatvoreniji pristup iako nismo trebali biti toliko zatvoreni. Imali smo problema s uspostavom pas igre, lako smo gubili posjed i nismo mogli ništa napraviti kroz tranziciju“, započeo je Budicin pa nastavio:

“Pozitivna je reakcija igrača u drugom poluvremenu i činjenica da smo dobili nova saznanja o igračima koji su nedavno stigli. Danas je igrala momčad koja je prvi put igrala zajedno i to je jedan od razloga naše slabe prezentacije. Dinamu želim puno sreće u utorak, a mi moramo biti bolji. Sad kad imamo više informacija o svemu, moramo donositi bolje odluke.”

Prokomentirao je situaciju s Lindonom Selahijem koji nije mogao igrati zbog svadbe.

“Situaciju oko Selahija sam saznao početkom tjedna. Nemam što pametno reći. On nam je bitan igrač, ali netko u klubu mu je dozvolio da organizira vjenčanje u ovom periodu.

Otkrio je zašto kapetan Rijeke Haris Vučkić nije bio u zapisniku.

“Osjetio je neke probleme. Svi su nas otpisali u Maksimiru, rekao bih s razlogom, pa smo ga odlučili poštedjeti uoči niza bitnih utakmica prije reprezentativne pauze“, rekao je trener Rijeke.

Za kraj, otkrio je kakve su Dinamove šanse protiv Chelseaja.

“Trebaju igrati bez opterećenja, uživati u utakmici. Chelsea je dobra ekipa, mora ih se respektirati, ali Dinamo ima pravo nadati se dobrom nastupu. Ako budu pravi, zašto im se ne bi to vratilo?”, zaključio je Fausto Budicin.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!