Branič Dinama potpisao za klub iz Serie A!

Hrvatska 17. lip 202212:14 > 12:15 0 komentara
GuliverImages

Dinamo je službeno objavio kako s Maksimira odlazi Petar Stojanović.

Petar Stojanović nogometnu će karijeru nastaviti kao igrač talijanskog prvoligaša Empoli gdje je posljednju sezonu proveo na posudbi. Ispunjeni su svi uvjeti za prelazak braniča u redove kluba iz Italije.

Stojanović je u dresu Dinama proveo ukupno pet i pol godina te je u tom periodu odigrao 187 službenih utakmica u ulozi desnog braniča, uz postignuta dva gola, objavio je zagrebački klub.

“Došao je trenutak kad se opraštam od Dinama. Zauvijek ću pamtiti sve sjajne trenutke koje sam doživio u zagrebačkom klubu. To je bio moj dom dugih pet i pol godina i nikad neću zaboraviti sve lijepo što sam doživio. Imao sam čast osvojiti devet trofeja u tom periodu s Dinamom i iznimno sam ponosan na to. Zahvalio bih klubu na svemu, kao i navijačima na podršci u tih pet i pol godina. Nastavit ću pratiti Dinamov put i želim klubu i momčadi puno uspjeha u budućnosti”, izjavio je Stojanović na svom oproštaju od Dinama.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!