Bjelica se oglasio prvi put nakon otkaza

Hrvatska 30. kol 202214:42 0 komentara
GuliverIMages

Dan nakon što je dobio otkaz u Osijeku, Nenad Bjelica se oglasio na Facebooku.

Bjelica je dobio otkaz u Osijeku nakon nepune dvije godine, i to nakon pobjede protiv Hajdula.

“Dragi navijači, velika mi je čast bila predvoditi klub mojeg djetinjstva 87 puta na klupi, a 90 puta kao njegov glavni trener. Bile su to dvije nezaboravne godine s puno lijepih trenutaka i pobjeda i sa po kojim razočaranjem. Hvala igračima, trenerima, stručnom stožeru, navijačima i svima koji su na tom putu željeli napraviti naš klub boljim i uspješnijim”, napisao je Bjelica pa dodao:

“Hvala svima koji su nam bili podrška u dobrim i lošim trenucima. Ja krećem u nove izazove s osjećajem da sam dao sve da NK Osijek bude bolji nego kako sam ga zatekao. NK Osijeku želim puno uspjeha u budućnosti. Sretno svima!”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!