Bjelica: Rijeka nas nije iznenadila, znali smo kako igraju

Hrvatska 3. ožu 202116:57 0 komentara
Nenad Bjelica
Sport Klub

Trener Osijeka Nenad Bjelica komentirao je ispadanje svog kluba iz četvrtfinala Kupa

Osijek je kod kuće izgubio od branitelja naslova Rijeke sa 2:1, a strateg domaćih je bio kratak i jasan nakon dvoboja:

Rijeka nas nije ničim iznenadila, znali smo kako će igrati. Međutim, vidi se da je ovo bolja momčad u odnosu na prije deset dana kada smo igrali u prvenstvu. Oni su svoje šanse iskoristili, mi svoje ne i to je presudilo. Sigurno da nas je malo i poremetio Mierezov promašaj s bijele točke, ali i nakon toga smo imali aktivan rezultat koji ipak nismo uspjeli potvrditi.

Na pitanje o sljedećem dvoboju u HNL-u protiv zahuktale Gorice, Bjelica je rekao:

Imamo nekoliko dana za odmor i pripremu te utakmice i vjerujem da ćemo biti spremni za vrlo tešku utakmicu protiv Gorice. ”

Debitant na klupi Rijeke Goran Tomić svu je zaslugu pripisao igračima:

“Odigrali su vrlo dobru utakmicu i apsolutno zasluženo pobijedili. Nisam radio previše na igri u ovih nekoliko dana, više sam se fokusirao na glave igrača i s time sam jako zadovoljan.2

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!