Bjelica: Potpis koji pokazuje ambicije kluba

Hrvatska 20. srp 202119:42 > 19:42
nordphoto Ewert

Laszlo Kleinheisler ostaje u Osijek, a ugovor je produžio na dodatnih godinu dana, odnosno do kraja 2023. godine.

Iza Kleinheislera je zapažen nastup na Euru 2020 za Mađarsku, a trener Osijeka Nenad Bjelica ne skriva oduševljenje što veznjak potpisao novi ugovor.

“Jako smo sretni što se Laszlo odlučio produžiti svoju vjernost Osijeku. To nam daje mirnoću po pitanju transfera iako nije ideja prodati ga. Želja nam je dodatno iskoristiti potencijal koji je pokazao na Europskom prvenstvu, a sama činjenica da smo uspjeli zadržati takvog igrača pokazuje velike ambicije koje klub ima”, naglasio je Bjelica.

Jako sam sretan zbog novog ugovora. U Osijeku mi se sve sviđa, od kvalitete momčadi i suigrača do svih trenera. Sretan sam u prvom redu jer su ovime pokazali da mi vjeruju, a ja na tome želim uzvratiti velikim stvarima koje mogu napraviti za klub. Želim borbu za trofeje, puno ćemo raditi da dohvatimo taj cilj, ali prije svega ćemo se fokusirati na europsku utakmicu koja nam je najvažnija u ovom trenutku”, rekao je Kleinheisler.

Mađar je prošle sezone u dresu Osijeka odigrao 34 utakmica uz šest golova i isto toliko asistencija.