Bivši igrač Hajduka i Rijeke vrijeđao suca, izbila tučnjava

Hrvatska 18. tra 202110:19 0 komentara
NK Trilj
NK Trilj

UTAKMICA 15. kola 2. ŽNL Splitsko-dalmatinske između Trilja 2001 i Dalmatinca prekinuta je u 89. minuti nakon što je došlo do tučnjave na terenu.

U Trilju je i prošli tjedan bilo ‘veselo’. Svoje nezadovoljstvo suđenjem je prošli vikend djelatnik kluba Grgo Vukas iskazao tako što je nakon utakmice uhvatio suca za vrat te ga odgurnuo. Kažnjen je s četiri mjeseca zabrane obavljanja funkcija u nogometu, prenosi Index.hr.

Jučer ponovno incident na utakmici Trilja, ovoga puta opća tučnjava. U 88. minuti gosti su zabili pogodak za 0:1, a sudac je u 89. minuti morao isključiti domaćeg trenera Boška Anića, inače bivšeg igrača Hajduka i Rijeke zbog vrijeđanja: “Sudac majmune. Dočekat ću te iza utakmice“, poručio je Anić prema zapisniku.

Nakon toga je domaći igrač Mario Bilonić jednog igrača gostiju udario nogom u glavu i još dvojicu pokušao udariti na isti način. Gostujući igrač Nikola Marinović ušao je u teren s klupe za pričuve kako bi se obračunao s Bilonićem, a situacija je izmakla kontroli.

Sudac je označio kraj, a onda su osobe koje su bile na cesti ušle u teren da smire situacije. Na kraju su se i neke od njih potukle, a među njima je bio i kažnjeni Vukas.