Hajduk ostao bez važnog igrača mjesec i pol dana

Hrvatska 26. srp 201919:50 > 19:52
hnk hajduk split

Nogometaši Hajduka su uoči nedjeljnog gostovanja u Varaždinu u sklopu 2. kola HNL-a ostali bez Stanka Jurića.

Veznjaku splitskog kluba pukla je košćica u stopalu na utakmici protiv Istre koju je Hajduk dobio 2:0. Jurić će van terena biti oko skoro dva mjeseca.

“Tijekom nedjeljne utakmice Hajduk – Istra 1961 (2:0) naš igrač Stanko Jurić dobio je neugodan udarac i pukla mu je košćica u stopalu. Tijekom prvog dijela ovog tjedna su obavljeni pregledi koji su potvrdili sumnje te se procjenjuje da bi Stanko trebao pauzirati mjesec i pol dana.

Stanko, brz i uspješan oporavak i povratak ti želimo!”, napisao je Hajduk na službenoj stranici.