Hajdukovi navijači platiti kaznu "izgredniku" Juriću

Hrvatska 29. tra 201920:17 > 20:27
hnk hajduk split

Igrač Hajduka Stanko Jurić dobio je kaznu od 5 000 kuna zbog neprimjerenog skandiranja nakon utakmice protiv Rijeke, a kaznu su mu odlučili platiti Društva prijatelja Hajduka...

EuroFootball, Getty Images Sport

Hajduk je u nedavnom Jadranskom derbiju s 4:0 nadigrao Rijeku na Poljudu u možda najboljoj predstavi splitskog kluba ove sezone.

Nakon utakmice igrači Hajduka su pozdravili Torcidu i krenuli prema svlačionici, a veznjak Stanko Jurić ispunio si je najveću želju i popeo se na sjevernu tribinu i zapjevao s najvjernijim navijačima Hajduka.

Veznjak bilih se ekspresno ispričao nakon utakmice i rekao da je pjevao ‘Volim te Hajduče’, no to nije pomoglo. Ali još jednom se pokazala istinitom ona pjesmica ‘Kad se male ruke slože, sve se može sve se može’. Naime, navijači Hajduka o skupili su novce za Stanka Jurića i oni će platiti kaznu umjesto njega.

Na inicijativu DPH Köln, nekoliko DPH-ova je prikupilo novac i odlučili platiti kaznu umjesto svog ljubimca.