Dinamo raskinuo ugovor – Rumunj je postao višak

Hrvatska 28. sij 201914:36 > 14:42
Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images)

Zagrebački Dinamo raskinuo je ugovor s igračem kojeg su doveli 2015. godine iz rumunjskog prvoligaša Astre Giurgiu.

Alexandru Matel više nije igrač prvaka Hrvatske, iz zagrebačkog Dinama informirali su javnost kako rumunjski nogometaš više nije član momčadi Nenada Bjelice.

Bivši igrač Astre nije se pronašao u rotaciji kod trenera koji je sjajno vodio Dinamo u protekloj polusezoni, zagrebački klub na poziciji desnog bočnog igrača računa na Petra Stojanovića i Sadegha Moharramija, iako je slovenski igrač protekle jeseni bio prva opcija trenera Dinama.

Hvala Dinamu na prilici, ali želim igrati nogomet i vjerujem kako ću drugdje dobiti priliku za boljom minutažom“, bile su oproštajne riječi rumunjskog igrača.