Istra dovela najboljeg igrača prvenstva!

Hrvatska 15. sij 201913:33 > 13:36
FK Sutjeska

Prošle sezone je s klubom iz sjevernog dijela ove mediteranske države na superioran način osvojio naslov, a proglašen je i najboljim igračem tog natjecanja. Sada dolazi u Istru.

Riječ je o Stefanu Lončaru, 22-godišnjaku koji je do sada bio član crnogorske Sutjeske iz Nikšića. Transfer je praktički dogovoren, potvrdili su to i čelnici tog kluba koji su Lončaru poželili mnogo sreće u Hrvatskoj.

Lončar je prošao sve mlađe selekcije Crne Gore, a boje Sutjeske branio je od 2014. godine. U tom razdoblju osvojio je prvenstvo i kup.

Istra se u HNL-u trenutno nalazi na pretposljednjem mjestu s 15 bodova. Iako je prije početka sezone uspostavila suradnju s članom top 5 La Lige Alavesom, predstoji joj borba za opstanak, a Lončar će pokušati pomoći u stizanju prednosti od jednog boda koliko ima Slaven Belupo, odnosno dva koliko ima Inter Zaprešić.