'Volpiju sam dužan 18 milijuna, moramo smanjiti budžet'

Hrvatska 18. pro 201815:07 > 15:14
NK Rijeka

Nogometni klub Rijeka dužan je zakladi Gabrielea Volpija ogroman novac, priznao je to u razgovoru za Kanal Ri vlasnik kluba Damir Mišković.

Rijeka bi se mogla naći u novim financijskim problemima, pa se čini kako je prodaja glavnih igrača sve izglednija. Vlasnik riječkog kluba je priznao dug prema Volpiju i njegovoj zakladi.

Kredit je jako povoljan i vraćamo ga bez problema. Ostao nam je još veći dio kredita, oko 18 milijuna eura. Dobili smo odlične uvjete, a brojke smo objavili na stranicama kluba gdje se sve može vidjeti”, rekao je Mišković i najavio smanjivanje budžeta.

Nije to lako, ali pokušat ćemo ga smanjiti na deset milijuna eura. Sve preko toga je za HNL previše. Druga je stvar ako igraš Europu, ali za borbu za vrh u HNL-u budžet od osam do deset milijuna eura je sasvim dovoljan“.