Mišković: Zaslužili smo povjerenje navijača

Hrvatska 25. stu 20189:57 > 9:58
NK Rijeka

Damir Mišković bio je istovremeno sretan i nesretan nakon pobjede Rijeke u derbiju s Dinamom.

Predsjednik Rijeke ne slaže se s dijelom navijača koji nastavljaju prosvjedovati protiv angažiranja Igora Bišćana za trenera riječkog prvoligaša. No, usprkos svemu Mišković je zadovoljan kako su njegovi igrači izgledali protiv najvećeg rivala.

Sve je bilo na mjestu, i borbenost, želja igrača, motivacija, odigrali smo pravi ‘riječki’ nogomet i zato je rezultat pozitivan. Sve se više vraćamo rezultatima koje smo tražili od početka prvenstva.”

Raspoloženje i dalje narušava određeni dio navijača koji negoduje protiv novog trenera.

Svi mi imamo različita razmišljanja, nije logično da se u svemu slažemo navijači i mi kao uprava. Međutim, zar stvarno postoji netko u i oko kluba koji odbija vidjeti što smo sve pozitivno učinili posljednjih pola desetljeća? Tužan sam zbog takve situacije, red je da navijači poštuju moje mišljenje jer isto ja poštujem njihovo. Način na koji vodimo klub je transparentan, opravdavamo svaku kunu koja je uložena, stvorili smo jedan pozitivan način upravljanja klubom i nadam se da će navijaći to prije ili kasnije prepoznati“, zaključio je Damir Mišković.