Svetini presudio "ping-pong" slučaj s Mamićem

Hrvatska 5. stu 201819:09 > 19:16
GNK Dinamo

Nogometni klub Dinamo Zagreb je na svojoj redovitoj sjednici u ponedjeljak, 5. studenog 2018., jednoglasno donio odluku kojom se gospodina Tomislava Svetinu razrješuje dužnosti potpredsjednika kluba.

GNK Dinamo

Dinamo je na svojim stranicama objavio kako više ne surađuje s dosadašnjim potpredsjednikom Tomislavom Svetinom, a zahvalili su mu se kratkom porukom:

‘Gospodinu Svetini iskreno se zahvaljujemo na suradnji te mu želimo mnogo sreće u nastavku poslovne karijere”, objavili su iz Maksimira.

Navodno je Svetina dobio otkaz zbog slučaja mladog nogometaša Ajdina Hasića s kojim je Dinamo naglo raskinuo ugovor, a u klubu procjenjuju kako je najveća odgovornost upravo od sad već bivšeg potpredsjednika.

Drugi i možda uvjerljiviji razlog zašto je Svetina dobio otkaz je prijateljstvo i suradnja sa Zdravkom Mamićem, te sve veći pritisak udruge “Dinamo to smo mi”.

Pokušali smo kontaktirati Tomislava Svetinu, ali bivši potpredsjednik zagrebačkog kluba se nije javljao.