Mišković: "Želim Kekov ostanak u klubu"

Hrvatska 7. lis 201812:50 > 12:54
NK Rijeka

Predsjednik Rijeke, Damir Mišković održao je novinsku konferenciju u prostorijama HNK Rijeke.

Damir Mišković iza sebe je ostavio turbulentnu noć, Matjaž Kek više nije trener Rijeke. Nakon šeste uzastopne utakmice bez pobjede, slovenski stručnjak podnio je neopozivu ostavku poslije razgovora s predsjednikom.

Čelnici Rijeke na čelu s predsjednikom Miškovićem održali su novinsku konferenciju na kojoj je prezentirana daljnja vizija kluba. Mišković nije želio govoriti o potencijalnim kandidatima za novog trenera, no potvrdio je kako ponovni angažman stranca nije nemoguć.

“Kasnije danas će se sastati izvršni odbor, razgovarati ćemo o svemu što se dogodilo proteklih 24 sata te donijeti konkretne zaključke. U ovom trenutku ne raspolažemo imenima, niti smo spremni špekulirati tko će biti novi trener.”

Mišković nije propustio zahvaliti se Matjažu Keku na svemu učinjenom za klub uputivši mu i konkretnu ponudu.

“Matjaž Kek će uvijek imati otvorena vrata u Rijeci, treba ga ostaviti na miru, neka se odmori, raščisti glavu, a nakon nekog vremena voljeli bi razgovarati oko daljnjeg angažmana u klubu, prvenstveno o ulozi savjetnika.”

Predsjednik kluba spomenuo je i igrače.

“Vrlo sam razočaran pristupom i ponašanjem igrača na utakmici s Goricom i mogu vam potvrditi da će biti kažnjeni.”

Kompletnu novinsku konferenciju možete pogledati u priloženom video prilogu.