Goce Sedloski napustio Dinamo

Hrvatska 14. lis 202013:35 > 13:38
Foto: Getty images/ Srđan Stevanovic

Goce Sedloski i Dinamo sporazumno su raskinuli ugovor.

Goce Sedloski više nije trener B momčadi Dinama, iz kluba su informirali javnost što se dogodilo na relaciji bivši igrač-klub.

Ovim putem obavještavamo javnost kako su GNK Dinamo i Goce Sedloski postigli sporazum o raskidu ugovora na mjesto trenera B momčadi našeg kluba.

Tijekom svog mandata Sedloski je četiri puta bio u samoizolaciji te je na kraju prije dva dana dobio pozitivan nalaz testa na COVID 19 što ga je nažalost spriječilo da svoje trenersko znanje prezentira mladim igračima GNK Dinamo. Sedloski i klub su procijenili kako je u ovoj situaciji, a obzirom na velik broj utakmica koje dolaze prema rasporedu, sporazumni rastanak najbolje rješenje.”

Drugu momčad Dinama preuzet će Ivan Prelec, inače dugogodišnji trener mlađih kategorija u klubu.