Hajduk u nadoknadi pobijedio Cibaliju, 4 crvena kartona

Hrvatska 10. pro 201616:53 > 17:08
Damir Sencar/EuroFootball/Getty Images

Joan Carrillo startao je pobjedom na klupi Hajduka (1:2) iako je do 91. minute izgledalo kako će upisati poraz. Hajduk je gubio 1:0, gol za Cibaliju je postigao Baša u 22. Uslijedila su 2 isključenja domaćih (Šimunac 76, Filipović 89) i u sudačkoj nadoknadi Futacs postiže golove u 91. i 93. minuti

Isključen je i treći igrač Cibalie Čuljak u 96., te Hajdukov Jefferson u 97.minuti nakon opće tučnjave igrača na terenu. Joan Carrillo rekao je da su njegovi igrači bili nervozni, ali ih je upozorio da ne srljaju.

“Bili smo nervozni, rano smo primili gol, ali sam od igrača tražio da ne srljaju. Zaključili smo u poluvremenu da ne igramo dobro, ali da smo mi Hajduk i da moramo igrati ozbiljno svih 90 ili 95 minuta koliko traje utakmica. Imali smo nekoliko šansi, ali nismo pogodili”- rekao je Carrillo i dodao da je Hajduk imao dosta sreće i već se okreće dvoboju protiv Dinama sljedećeg vikenda, zadnjoj utakmici u 2016.