Čolak pronašao novi klub, a Rijeka zamjenu u Dinamu

Hrvatska 20. ruj 202013:51 > 13:55
HNK Rijeka / Youtube

Prema zadnjim informacijama, Rijeka je dogovorila transfer Antonija Mirka Čolaka u grčki PAOK.

Grci su Rijeci prvo ponudili 2,8 milijuna eura, Damir Mišković je to odbio kao i ponudu od tri milijuna eura, a grčki klub je onda poslao poboljšanu ponudu od 3,5 milijuna eura, dodatne bonuse i 10 posto od idućeg transfera. Također, Rijeka je zatražila bankarske garancije.

HNS

Čolak je prošle sezone bio najbolji strijelac HNL-a, a nakon sjajnih partija u dresu Rijeke pozvan je i u reprezentaciju, ali nije debitirao kod Dalića protiv Portugala i Francuske.

Rijeka je time ostala bez prvog napadača, ali brzo se pobrinula za njegovu zamjenu, jer već je dogovorena posudba Dinamovog Sandra Kulenovića, koji umjesto odlaska u Englesku ipak odlazi na Rujevicu. Barem tako tvrdi riječki Novi list.