Dinamo gubi najvećeg dragulja: Marin seli u Serie A?

Hrvatska 15. ruj 20208:37 > 8:39
Emma Simpson/Getty Images

Iako još uvijek nije pošteno zaigrao za prvu momčad, jedan od najvećih talenata Dinama mogao bi napustiti klub.

Antonio Marin na izlaznim je vratima Dinama, a prema pisanju talijanskog Calciomercata, najbliže je odlasku u talijansku Sampdoriju.

Da bi se jedan od najboljih mladih talenata u Dinamu uskoro mogao preseliti u Italiju potvrdio je i Gianluca Di Marzio, ugledni talijanski stručnjak za transfere.

Di Marzio tvrdi da je Marin preko svojih predstavnika dao do znanja kako želi transfer u Sampdoriju. Sada je na njegovim predstavnicima da kontaktiraju Dinamo i predstave mu ponudu.

Prema prvim informacijama, Marin bi prvo išao na jednogodišnju posudbu za milijun eura, nakon čega bi klub iz Genove trebao otkupiti ugovor za pet milijuna eura kao obavezni dio dogovora.

Marin već barem dvije sezone slovi za jednog od najvećih Dinamovih talenata, ali se do sada nije uspio nametnuti u prvoj momčadi, odnosno Nenadu Bjelici koji mu je bio trener do izbijanja krize s koronavirusom.