Koreanac umjesto u Zagrebu završio u Kazanju

Hrvatska 14. kol 202013:26 > 13:32
Emilee Chinn / Stringer

Reprezentativac Južne Koreje In-beom Hwang novi je član ruskog Rubina.

Nedavno smo pisali o ozbiljnom interesu zagrebačkog Dinama za dovođenjem reprezentativca Južne Koreje In-beom Hwanga koji je do sada bio član kanadske momčadi MLS-a, Vancouver Whitecapsa.

Igraču koji je prije dvije godine osvojio Azijsko prvenstvo s reprezentacijom svoje zemlje, posljednjeg dana ove kalendarske godine isticao je ugovor u Vancouveru pa je odšteta koju dobiva njegov klub minimalna. Međutim, Dinamo svejedno nije uspio postići dogovor s Kanađanima, dok isto nije bio problem za ruskog prvoligaša Rubin iz Kazanja.

Kako javljaju ruski, a i južnokorejski mediji, Hwang je s Rubinom potpisao trogodišnji ugovor. Podsjetimo, Hwang je trebao biti zamjena za Nikolu Moru koji je potpisao za moskovski Dynamo.